Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Misja IRGiT S.A.

Naszą misją jest zapewnienie bezpiecznej i terminowej realizacji transakcji zawieranych przez naszych klientów. Jako zaangażowany zespół wspólnie z TGE wspieramy rozwój rynków giełdowych uwzględniając potrzeby uczestników rynku.

Wizja IRGiT S.A.

Będziemy rozwijać i udoskonalać naszą ofertę mając na względzie międzynarodowe standardy rozliczeń i oczekiwania klientów.

Wartości IRGiT S.A.

  • Niezawodność i Bezpieczeństwo – rozwijamy nasze kompetencje oraz systemy i procedury, by w sposób bezpieczny i niezawodny realizować zadania.

  • Profesjonalizm – działamy skutecznie, w sposób zaangażowany, zgodnie ze standardami obowiązującymi izby rozliczeniowe, cały czas podnosząc jakość usług.

  • Otwartość i Współpraca – tworzymy nasze relacje z klientami w oparciu o dobre i etyczne praktyki biznesowe, a relacje wewnętrzne w oparciu o odpowiednią atmosferę pracy, uprzejmość, wsparcie, dzielenie się wiedzą i budowanie zgranego zespołu specjalistów.

  • Odpowiedzialność - jesteśmy organizacją zrównoważoną, otwartą na nowe pomysły i rozwiązania. Stosujemy zasady CSR. Czerpiemy siłę z różnorodności i zaangażowania naszych pracowników, wspólnie rozwijając nasze możliwości i kompetencje.